beylikdüzü kiralık vinç

         BEYLİKDÜZÜ KİRALIK VİNÇ

vinç kiralama beylikdüzü

Beylikdüzü kiralık vinç lazımsa eğer doğru yerdesiniz.İstediğiniz zaman bizi arayıp teklif , fikir , öneri alabilirsiniz.İşlerinizin daha hızlı ve sorunsuz birşekilde yapmak için günün her saati hizmet veriyoruz.

DOKUNARAK BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

             OFİS TEL    0212 596 61 86

ÖZCAN KÖKSAL  0537 309 01 08

Beylikdüzünde vinç kiralama hizmetleri için, ihtiyacınız olan her ebat tonaj ve uzunlukta vinçlerimizden mutlaka birisi sizinde sorunlarını çözecektir..25 ton tek kırma, 38 ton, 60 ton çift kırma hiyap vinçler ve 28 ve 35 metre sepetli platform ile beylikdüzü kiralık vinç hizmeti sunan firmamız size haftanın her günü hizmet vermektedir.uzman, işini bilen operatörlerimiz günlük kontrolünü yaptığımız araç ve techizatlarımızla ,daima işimizin başındayız.Kullandığımız halatlar ,sapanlar ,zincirler ,mapa ve kilitlerimiz en ufak soruna yol açmaması için hergün kontrol ediyoruz.

VİNÇLE KONTEYNER TAŞIMA

BEYLİKDÜZÜ KONTEYNER TAŞIMA

    Beylikdüzü vinç firmaları için uzman ekip bakımlı araçlarımız ve techizatlarımız ile çözüm ortağınız olmaya talibiz.Konteyner taşıması yapan firmamız, özel araç vinçlerimiz ile tek araçla yaşam alanlarınızı istediğiniz noktaya götürüyoruz.Özel izin belgesine sahip olan şirketimiz sorunsuz bir şekilde konteyner larınızı taşıyor.Özel yol izin belgesi olmayan vinç firmalarına taşıma yaptırmayın.Konteyner ebatları geniş ve uzun olduğu için karayollarında özel izin belgeleri ile taşınması yasal olarak mecburidir.İzin belgesi olmayan araçlarla taşıma yapılması halinde, yol çevirmelerinde araçların trafikten men edilerek otoparklara çekilmektedir tabi taşınan konteyner ile birlikte.

vinçle fabrika taşıma

BEYLİKDÜZÜ FABRİKA ve ATÖLYE TAŞIMA

Uzmanlık alanlarımızdan bir diğeride sanayi makinalarıdır. Fabrika taşıma işi için uygun tekliflerimizle sizlere hizmet vermek için günün her saati hizmet veriyoruz.25 ton ağırlığa kadar makinalarınızı vinç girmeyen alanlarda özel tank lar ile yürütüyoruz ve vinç ulaşabileceği alana getirerek yükleme işini yapmaktayız.Fabrika ve atölye gibi taşımalarda uzman kadro için uygun fiyatlar için bizden teklif alınız.

sepet vinç platform

BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

 BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA  veya personel kaldırma platformu ile ulaşamadığınız yerlere bizimle güvenle yükselin. 20-25-28-30 metre yükseklikteki çalışmalarınız için uygun aracımız mutlaka vardır.BEYLİKDÜZÜ SEPETLİ VİNÇ Kırmalı sepet vinç ile düz vinçlerin giremediği yerlere biz sizi ulaştırıyoruz. Günlük yada saatlik olarak bizi kiralayabilirsiniz.SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA günün her saati hizmete devam ediyor.

kardeş firmamız ,

https://bomcu.com/tag/beylikduzu-tuyap-vinc/

Beylikdüzü Tarihi

Tarih. MÖ 7. yüzyılda ilk yerleşimin başladığı Beylikdüzü‘nün kurucularının Helenler olduğu varsayılır. MÖ 2. yüzyılda Bizans egemenliğine giren Büyükçekmece’nin gözde beldelerinden biri olan Beylikdüzü, İstanbul’un fethinden sonra Osmanlı İmparatorluğu’na bağlanmıştır.

Özgür Su Vinç İnş. Nak. Gıda Trzm. San. Tic. Ltd Şti.
Avcılar V.D. 6930270693
Mersis No 0693027069300016
Kuruluş 2004

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir